Site Loader
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
0

W dniu dzisiejszym (22.02.20190 r.) w Gminnym Ośrodku Kultury, we współpracy z Regionalnym Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry, odbył się Lubuski Festiwal Piosenki na etapie eliminacji powiatowych. Etap ten miał na celu kwalifikację do przeglądu wojewódzkiego, a wszystko to w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży.
Na scenie  / GOK wystąpiło 14 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych, prezentując bardzo wysoki poziom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy im i ich opiekunom. Bardzo miłe jest to, że artyści podeszli do konkursu z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Jury w składzie Jadwiga Macewicz oraz Monika Józwik, po burzliwej naradzie, postanowił przyznać nominacje do prezentacji województwkich następujących wykonawców :Blanka Śliwińska, Mariana Kogut, Jakub Cisakowski, Joanna Snoch oraz wyróżnic  następujce osoby: Katarzyna Szymańska, Evelina Kogut, Julia Bielińska, Katarzyna Michałowska, Daria Kujbida. Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim wyróżnionym i laureatom przeglądu GRATULUJEMY, przesyłając wyrazy szacunku także ich opiekunom!

Post Author: Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *