Site Loader
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
0

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Miasteczku na wieczór wypełniony gromkim śmiechem i ciętymi ripostami! 
To nie będzie typowy dobry wieczór 🙂 To będzie szaleńczy atak nagłego śmiechu połączony z dusznością wywołaną kolejnymi dowcipami! Gotowi?

Wystąpią dla Was:


Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Widzowie z kolei mogą się w tych wadach przeglądać jak w lusterku, bo przecież wszyscy jesteśmy z jednej gliny. Usłyszycie zatem o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich. Są też fragmenty programu, które trudno opisać w niniejszym tekście, bo Dolniak to niezwykle sprawny improwizator, który każdy swój występ okrasza sporą dawką żywej interakcji z widzami.


Tomek Nowaczyk – jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).
Opinie o Tomku: 
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie, 
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” – Stevie Wonder.



BILETY w cenie 35 zł

ZAPRASZAMY

Post Author: Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *