Site Loader
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
Nowe Miasteczko, Kościuszki 2
0

DZIEŃ SENIORA” to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy urodzili się, pamiętają urok lat oraz dekad ubiegłego wieku. Ich doświadczenie, mądrość, umiejętność aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poczucie humoru i umiejętność zabawy, mogą być wzorem i przykładem dla młodszych Mieszkańców – jak cieszyć się życiem.

19 października 2019 r. z inicjatywy Pani Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Miasteczko Danuty Wojtasik po raz kolejny mieliśmy okazję gościć seniorów naszej gminy na organizowanym corocznie ,, Gminnym Dniu Seniora.
Spotkanie rozpoczęło się Muzycznym Koktajlem MARIUSZA KALAGI który jest jedną z gwiazd Telewizji Silesia. Jego piosenki często są notowane na „Liście Śląskich Szlagierów”. Piosenkarz śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej „ciepłej” barwie. Artysta szybko nawiązał kontakt z publicznością, a jego ciekawe i wesołe komentarze stały się dodatkową atrakcją koncertu.

Kolejnym punktem programu był poczęstunek przygotowany w remizie strażackiej, po którym rozpoczęła się kolejna część artystyczna przygotowana przez aktywne grupy Senioralne z naszej gminy.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w sercach i pamięci naszych Seniorów. Już dziś zapraszamy wszystkich za rok!!!

Post Author: Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *